О Kuvings

"Ростеш сам-підтягуй техніку." ©

  Всім доброго дня!
Мене звати Артем.🤗

Соками я почав захоплюватися ще з раннього віку, коли мені було 4. Тоді "радянські" сім'ї були обмежені гастрономічним набором із фруктів та овочів, все було досить банально і скромно..., якщо порівняти це з нинішнім достатком продуктів у повсякденному житті...

  Приладів, за допомогою яких наші батьки готували соки, налічувалося лише 1-2 моделі. Такий був час, що поробиш. До речі, хто забув назву популярної та єдиної у своєму роді соковижималки, нагадаю - це "Росинка" 😉

 Ішов 2012 рік.
Ідеєю створення інтернет-магазину Kuvings-Juicer став результат позитивного ставлення до правильного харчування та ЗОЖ. Пошуки у покращенні та різноманітності раціону харчування моєї родини, приготуванні "живої їжі", робили свою справу. Поступово та цілеспрямовано.

Багаторічний досвід продажів у сфері електроніки, побутової та кухонної техніки, безперечно, вплинув на моє рішення запропонувати для Вас найкращий продукт, який існує на сьогоднішній день.

Шнекові соковитискачі Kuvings, виробництво яких знаходиться у Південній Кореї, вважаються найбільш продаваними у всьому світі.

Грамотний маркетинг, найкращі технічні фахівці, дієтологи, дизайнери змогли втілити свої ідеї та знання у продуктах компанії. І все це, починаючи з 1978 року до сьогодні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuvings - володар численних призів та медалей на великих офіційних виставках, які щорічно проводяться в різних куточках нашої планети. Міжнародні сертифікати якості дозволяють впевнено закріпити лідируючі позиції на ринках кухонної техніки. Інновації 21-го століття, екологічно чисті та міцні матеріали, роблять нашу техніку безпечною для вашого здоров'я, корисною та довговічною.

Завдання, які я ставлю для себе щодня:

  • Насамперед я хочу бути корисним для Вас.
  • Мені щиро хочеться поділитися з Вами своїм досвідом використання соковитискачів та блендерів Kuvings.
  • Мені важливо, щоб кожен клієнт, який планує, або вже придбав цю унікальну техніку – був задовільнений, здоровий та щасливий.🤗
  • Мені завжди буде приємно відповісти на дзвінок з будь-якими питаннями щодо придбання та використання техніки Kuvings.

Основна мета та місія компанії – допомогти зробити вибір наших клієнтів усвідомленим, комфортним та безпечним. Все найкраще від Kuvings - все те, що Ви використовуватимете для себе та своїх близьких..

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ТА БУДЬТЕ ЗДОРОВІ РАЗОМ З НАМИ!

Kuvings - віджимаємо соки с 1978 года...🍊